Cennik zimowy

Pierwszy raz zdecydowaliśmy się zaoferować gościom możliwość noclegu w czasie zimy. Oznacza to stałe utrzymywanie w domach temperatury dodatniej, nawet gdy nikt w nich nie mieszka.  Ceny zimowe są więc wyższe i zawierają koszt opału, podwyższone koszty elektryczności  i obsługę zimową domów.   Goście dostają także ciepłe kołdry i koce do dodatkowego okrycia w łóżkach.

Do zamieszkania w zimie nadają się tylko domy mające kominek, kozę lub piec, czyli:
– Dworek Myśliwski (kominek ogrzewający cały dom) – cena 300 zł za dobę,
– Dom pod Wiewiórką (koza i piec saunowy rozgrzewający wewnętrzne ściany) – cena 200 zł za dobę,
– Chata Zielarki (piec/kuchnia do ogrzewania, wędzenia i gotowania), ale brak łazienki – cena 120 zł za dobę

Oberża jako jadalnia sprawdza się póki temperatura nie spada poniżej zera. Ogrzewamy ją piecem gazowym, kiedy z niej korzystamy. Jeśli przychodzi mróz, musimy spuścić wodę i tym samym nieczynna jest w Oberży i  kuchnia, i łazienka. Nie możemy również w zimie korzystać ze Stodoły pod Lipą. Nie ma w niej ocieplenia ścian i dachu, ani żadnych urządzeń grzewczych.

Przygotowanie domów do wizyt w okresie zimy to również ich pełne ogrzanie z jednodniowym wyprzedzeniem na każdy przyjazd Państwa. Jest to czynność pracochłonna. W związku z tym prosimy o wpłatę pełnej kwoty za nocleg jako zaliczki w sezonie możliwych mrozów.  W razie odwołania do 30 dni przed przyjazdem zwracamy 70%  wpłaconej kwoty, do 7 dni przed spodziewanym przyjazdem, zwracamy połowę wpłaconej kwoty. Po tym terminie pieniądze nie są zwracane. Warunki rezerwacji zimowej na mniej niż 7 dni przed przyjazdem będą ustalana indywidualnie.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien